03.11.2011

Jeffrey Campbell resort 2012 collection
Today after a short walk with my friend we found out that u can buy fake LITA jeffrey shoes everywhere. Is it worth it to wear fake stuff just to feel a bit more fashionable?
4 komentarze:

 1. czyli chcesz powiedzieć, że wyznacznikiem bycia "stylish" jest posiadanie loga JC na butach? idąc dalej, osoba świetnie ubrana, ale nosząca na nogach "fejki" jest z miejsca deklasowana w kategorii stylowego ubioru? 3/4 twoich stylizacji możnaby skompletować w lumpie i wątpie żeby ktokolwiek zauważył róznicę, czy ciuch ma metkę, czy nie. sprawiałaś wrażenie osoby dość otwartej i w sumie dalej można cię za taką uważać, ale max nieuczciwym jest ocenianie ludzi przez pryzmat metki, nie sądzisz? a może po prostu boli cię, że ktoś zapłacił niewspółmiernie mniej za buty, które poza producentem w zasadzie niczym się nie różnią? :)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. nie , po prostu uwazam ze noszenie podrobek nie jest stylish jak kogos nie stac to nie kupuje. nie oceniam nikogo po metkach bo sama ubieram sie w ciucholandach! a jesli ktos sie zna roznice i tak zauwazy
  pozdrawiam tez

  OdpowiedzUsuń
 3. adriannawladyka7 listopada 2011 18:25

  jesli kogos nie stac ..ok zdarza sie wiadomo nie kazdy chce wydac na buty 6 stowek... podrobki moga sprawic ze poczuje sie lepiej majac np. stylowe buty...spoko, ale jesli juz ktos nosi tzw. fejki to niech nie obnosi sie ze ma np. zajebiste jeffreye chodząc w stukających Litach czy Foxy... (chociaz nie wszystkie podroby stukają)

  OdpowiedzUsuń
 4. adriannawladyka7 listopada 2011 18:29

  hahaha a ciekawe co zrobilaby anonimowa osoba ktora skomentowala post pierwsza gdyby zobaczyla Cie w podkoszulki D&G tureckiej podrobce z ruskiego bazaru z napisem na caly front...??? hmmm hahahaha

  OdpowiedzUsuń